Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy

Kraków

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Doradca Techniczno-Handlowy
Kraków

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się sprzedażą oraz wsparciem technicznym produktów z branży zabezpieczeń, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, woj. małopolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • Doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań oraz wsparcie klienta w zakresie obsługi i uruchomiania urządzeń dystrybuowanych przez firmę,
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami firmy,
  • Prowadzenie pełnej obsługi klienta, w tym obsługę administracyjną,
  • Przygotowanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji,
  • Analizę segmentu rynku.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku (branża elektrotechniczna lub zabezpieczeń mienia),
  • Znajomość podstaw konfiguracji sieci TCP/IP będzie mile widziana,
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych,
  • Znajomość podstaw elektrotechniki, zagadnień foto-optyki,
  • Znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych,
  • Znajomość pakietu Ms Office,
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B będzie mile widziane.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym,
  • Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań,
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego, opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji,
  • Niezbędne narzędzia pracy i przyjazną atmosferę.