Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (41-219)

Praca na stanowisku Kierowca kat. D

Sosnowiec

, Agencja Pracy JOBLAB

Kierowca kat. D
Sosnowiec

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy, która zajmuje się transortem publicznym, poszukujemy:

KIEROWCY KAT. D

Do Twoich zadań będzie należało:

- kierowanie autobusem,

- przygotowanie pojazdu do jazdy,

- dbałość o bezpieczeństwo jazdy, teminowość,

Wymagania

Jeśli posiadasz prawo jazdy kat. D oraz świadectwo kwalifikacji, to ta praca jest dla CIEBIE!

Nie wymagamy doświadczenia. Jeśli je posiadasz, to ta oferta też jest dla CIEBIE! :)

Oferujemy

- Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą,

- stałe comiesięczne wynagrodzenie wraz z dodatkami,

- comiesięczne premie,

- dodatek stażowy,

- ubezpieczenie zdrowotne,

- bilet wolnej jazdy dla całej rodziny,

- świadczenia z ZFŚS, m.in. bony na święta, wczasy pod gruszą