Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Kouvola
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Cieśla/Betoniarz (prefabrykaty) / Finlandia.

Kouvola

, D&D Invest Group

Cieśla/Betoniarz (prefabrykaty) / Finlandia.
Kouvola

Opis stanowiska

Ilość wakatów: 5
Miejsce pracy: Finlandia, Kouvola, Helsinki.
Umowa z fińskim pracodawcą

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie szalunków / form drewnianych i zalewanie betonem
Praca z rysunkiem technicznym przy przygotowywaniu elementów

Wymagania

umiejętność wykonywania szalunków i zbrojeń
wylewanie betonu
doświadczenie zawodowe na stanowisku przy produkcji prefabrykatów
dobra znajomość rysunku technicznego
angielski - poziom średni

Oferujemy

Zatrudnienie na warunkach fińskich - fiński Pracodawca
Atrakcyjne wynagrodzenie 14,00 - 17,00 euro/godz brutto + dodatki +9%
+ Dodatki za prace zmianową: 1,19-2,20 eur / godz
BEZPŁATNĄ odzież roboczą;
Zapewniamy wyposażone mieszkanie,
Miejsce pracy oraz podstawowe usługi są w pobliżu mieszkania,
Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
Możliwość regularnych zjazdów do Polski
ubezpieczenie