Branża

  • Media / Rozrywka

Lokalizacje

  • Częstochowa
    (42-200)

Praca na stanowisku Grafik

Grafik
Częstochowa

Opis stanowiska

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści.

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Grafik

Obowiązki:

  • Projektowanie graficzne materiałów marketingowych (m.in. landing page’y, newsletterów, bannerów, infografik)
  • Tworzenie projektów graficznych wraz z przygotowaniem do druku (m.in. ulotek, wizytówek, opakowań, materiałów na potrzeby reklamy zewnętrznej)
  • Projektowanie kreatywnych, spójnych z założeniami kampanii kreacji na potrzeby strony www i social media
  • Tworzenie reklam animowanych
  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wysokiej jakości artystycznej ze szczególnym ukierunkowaniem na UX, CX

Wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy
  • Kreatywne podejście do realizowanych zadań
  • Znajomość aktualnych trendów w designie
  • Praktyczna znajomość programów graficznych (np. Adobe Photoshop, Adobe After Effects, InDesign, Illustrator)
  • Podstawowa znajomość HTML/CSS
  • Mile widziana edycja grafiki wektorowej
  • Mile widziana znajomość HTML5/CSS3/JS
  • Mile widziana znajomość frameworka Bootstrap, RWD/AWD
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Skuteczność i precyzja w działaniu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji