Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku PHP Developer

Szczecin

, red-sky.pl

PHP Developer
Szczecin

Opis stanowiska

Dołącz do naszego zespołu i zostań częścią innowacyjnego startupu budującego nowoczesną platformę E-sport. Idealny kandydat powinien być pasjonatem jakości kodu oraz osobą dobierąjącą właściwe narzędzia do skutecznej realizacji zadań.

Aktualnie poszukujemy PHP Developera, który zasili szeregi naszego oddziału w Szczecinie:

Rodzaj współpracy: umowa o pracę, B2B
Wymiar: pełen etat, elastyczne godziny pracy

Zadania:
- rozwój aplikacji webowych,
- dodawanie funkcjonalność w zależności od wymagań biznesowych.

Wymagania

- dobra znajomość PHP, MySQL oraz Git,
- doświadczenie z przynajmniej jednym framework’iem PHP,
- dobra znajomość OOP/SOLID/... oraz tworzenia testowalnego i łatwego w zarządzaniu kodu.

Mile widziane:
- doświadczenie z Symfony2 oraz Doctrine2,
- dobra znajomość Javascript,
- doświadczenie z bazami NoSQL,
- doświadczenie z Node.js.,
- dbałość o jakości kodu,
- doświadczenie z Counter-Strike: Global Offensive :)

Oferujemy

- pracę w ambitnym, dynamicznym zespole nastawionym na realizację celu,
- nowoczesne, przyjazne środowisko pracy,
- realny wpływ na budowanie przyszłości projektu,
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
- dodatkowe benefity.

Jak aplikować?: Wyślij CV poprzez portal z dopiskiem “PHP Developer”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego jak i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”