Branża

  • IT – software

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)
    (50-016)

Praca na stanowisku Programista PHP

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)

, MEXT Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Jesteśmy operatorem serwisu PromoSMS.pl. Wysyłamy tysiące wiadomości SMS w ciągu zaledwie kilku sekund. Działamy na styku informatyki, telekomunikacji i marketingu.

Programista PHP

Opis stanowiska

Jesteśmy operatorem serwisu PromoSMS.pl. Wysyłamy tysiące wiadomości SMS w ciągu zaledwie kilku sekund. Działamy na styku informatyki, telekomunikacji i marketingu. W chwili obecnej planujemy rozszerzyć działalność o rynki zagraniczne. Dołącz do naszego zespołu, aby rozwijać platformę razem z nami!

Szukamy osób, które swoim zapałem, ambicją i potrzebną pasją pomogą nam rozwijać nasze aplikacje. Szukamy pracowników do Działu Technicznego na stanowisko Programisty PHP

Wymagania

Wymagania: znajomość i doświadczenie w programowaniu w języku PHP; znajomość wzorców projektowych, w szczególności wzorca MVC; znajomość relacyjnych baz danych (np. MySQL); otwartości na pracę w zespole.

Mile widziane: znajomość Zend Framework; umiejętność programowania w Javascript (jQuery); znajomość CSS oraz/lub Sass; znajomość innych języków programowania, np. Java, C/C++; znajomość ORM, np. Doctrine2; umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT (lub inny).

Oferujemy

Oferujemy: elastyczne godziny pracy; pracę w zgranym i otwartym zespole; tworzenie ciekawych, niekonwencjonalnych rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych; wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania; dobre i miłe warunki pracy.

Jesteśmy także otwarci na osoby młode, nie zawsze jeszcze z ogromnym doświadczeniem, ale za to z naturalną informatyczną  pasją. Zgłoś się do nas, aby rozwijać swoje umiejętności.