Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Łódź (Łódź-Polesie)
    (90-520)

Praca na stanowisku Java Tech Lead

Cała Polska

, Infinite

Java Tech Lead
Cała Polska

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Java Tech Lead należeć będzie projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu SCRUM, dokumentacja wykonanej pracy, a także kierowanie zespołem projektowym. Przy realizacji projektów, osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie podlegać Kierownikowi Projektów.

Idealny kandydat powinien posiadać wykształcenie kierunkowe oraz co najmniej 5 lat udokumentowanego doświadczenia w programowaniu i tworzeniu architektury przy użyciu języka Java oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów.

Wymagania

- Biegłej znajomości języka Java (zarówno Java EE jak i Java SE);
- Ugruntowanego doświadczenia w tworzeniu architektury aplikacji;
- Umiejętności testowania modułowego i doświadczenia w TDD;
- Znajomość Spring Framework;
- Praktycznego doświadczenia w programowaniu wielowątkowym;
- Znajomości Messagingu (np. JMS, MQ lub TIBCO);
- Praktycznej znajomości metodyki Scrum;
- Efektywnej współpracy z klientami;
- Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

- Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Techniczne szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery
- Szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych
- Umowę na czas nieokreślony
- Program Mentorski
- Pakiet Benefit Multisport lub OK system

- Prywatną opiekę medyczną
- Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języka angielskiego
- Dodatkowe ubezpieczenie na życie
- Dofinansowanie obiadów
- Liczne spotkania firmowe( śniadania biznesowe, Christmas party, wyjazd integracyjny, eventy projektowe oraz biznesowe)
- Funkcjonalne, ergonomiczne biuro, własna przestrzeń do pracy z minimum dwoma monitorami do pracy
- Game/Chill out rooms i dostęp do stref wypoczynkowych w biurach i na tarasach :)
- Bibliotekę techniczną i dostęp do platformy e-learningowej
- Pakiet relokacyjny oraz zwrot kosztów podróży dla kandydatów spoza Łodzi

Aplikacje należy wysyłać na damian.pacek@infinite.pl