Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-950)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy ze znajomością języka angielskiego

Przedstawiciel Handlowy ze znajomością języka angielskiego
Wrocław

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
  • utrzymywanie relacji handlowych
  • analiza zagranicznych rynków w celu uzyskania nowego rynku zbytu
  • negocjowanie warunków współpracy z klientami i monitorowanie sprzedaży
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji eksportowej
  • monitorowanie potrzeb klientów i analiza działań konkurencji
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

Wymagania

Oczekiwania:
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • minimum roczne doświadczenie w obszarze sprzedaży, potwierdzone sukcesami
  • znajomość technik sprzedaży, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji lub udział w negocjacjach (bezpośrednich lub telefonicznych)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość obowiązujących przepisów i dokumentacji w eksporcie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:
  • ambitną i pełną wyzwań pracę w firmie posiadającej rozpoznawalne produkty
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa plus premie)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • komplet narzędzi pracy oraz wsparcie techniczne i administracyjne