Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ, OPERATOR MASZYN

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ, OPERATOR MASZYN
Bełchatów

Opis stanowiska

Zadania na w/w stanowisku:
- Prawidłowa i bezpieczna obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
- Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn.
- Kontrola bieżąca i końcowa wytworzonego produktu zgodnie ze specyfikacją.
- Przestrzeganie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku.
- Rozwiązywanie bieżących problemów w celu realizacji procesu produkcyjnego.

Wymagania

Wymagania jakie stawiamy kandydatom:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Pozytywne nastawienie, rzetelność i chęć do pracy.
- Dyspozycyjność - praca w systemie trzyzmianowym

Oferujemy

Oferujemy:
- Praca w stabilnej i rozwijającej się firmie.
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Wynagrodzenie 3500-4000 zł/mies. w tym system premiowy rozliczany w cyklu miesięcznym.
- Płatne ubezpieczenie grupowe na życie.
- Rozwój zawodowy oraz możliwość awansu.