Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Chrzanów
    (23-305)

Praca na stanowisku Inżynier Sprzedaży

Chrzanów

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Inżynier Sprzedaży
Chrzanów

Opis stanowiska

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w branży nowych technologii, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Chrzanów, woj. małopolskie lub praca zdalna

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prezentację i promocję produktów i usług obecnym i przyszłym klientom,
  • Nawiązywanie i utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami i kontrahentami,
  • Osiąganie uzgodnionych celów sprzedażowych,
  • Zapewnienie sprawnej i szybkiej obsługi reklamacji,
  • Koordynację działań z członkami zespołu sprzedażowego i pozostałymi działami,
  • Tworzenie raportów na potrzeby Zarządu dotyczących potrzeb i oczekiwań klientów, problemów, zainteresowań klientów,
  • Monitoring działań konkurencyjnych oraz potencjału dla nowych produktów i usług.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku pracy – mile widziane w branży elektronicznej,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych,
  • Umiejętności przygotowania i dostarczenie prezentacji dostosowanych do potrzeb klientów,
  • Zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Gotowości do odbywania częstych podróży służbowych, w tym zagranicznych na terytorium Europy, w wymiarze około 25% czasu pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w firmie działającej w obszarze nowych technologii.