Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-043)

Praca na stanowisku RTR Team Manager with German

Cała Polska

, Talentuno

RTR Team Manager with German
Cała Polska

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: RTR Team Manager with German

· Zarządzanie zespołem księgowym w celu ciągłej poprawy jego wydajności;
· Przeprowadzanie ocen pracowników, aby zapewnić dalszy rozwój pracowników i zgodność indywidualnych celów z celami firmy;
· Kontaktowanie się z klientami w celu wyjaśniania bardziej skomplikowanych problemów oraz przedstawiania wyników i przeprowadzonych działań kontrolnych;
· Aktualizaowanie dokumentów procesowych i procedur księgowych;
· Ulepszanie procesów w celu zwiększenia wydajności i zadowolenia klientów wewnętrznych,
· Weryfikowaniie dokumentów księgowych od podmiotów obsługiwanych przez firmę;
· Sprawdzanie wpisów do księgi głównej z księgami pomocniczymi i uzgadnianie kont ogólnych;
· Dostarczanie danych i analiz do celów audytowych;
· Tworzenie raportów zgodnie z wewnętrznymi wymaganiami firmy.

Wymagania

· Co najmniej 4-letnie doświadczenie w księgowości GL (najlepiej w środowisku SSC / BPO);
· Co najmniej 2-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem;
· Wykształcenie wyższe z zakresu: Księgowości, Rachunkowości lub pokrewne;
· Dobra znajomość zastosowania narzędzi księgowych i systemów informatycznych – SAP (Oracle -mile widziany);
· Analityczny umysł;
· Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (minimum B2);
· Kwalifikowany księgowy (CA, ACCA, CIMA lub równoważny) jako plus.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:
· Ekscytującą pracę w międzynarodowej firmie, z możliwością prowadzenia i wspierania różnych projektów i działań (np. CSR, dobroczynność, Employer Branding, Well-Being)
· Współpraca z zespołami między regionami, praca w zróżnicowanym i wspierającym zespole profesjonalistów
· Szeroki wybór świadczeń (karta sportowa, kupony na lunch, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i grupowe, wakacje i filia językowa)
· Możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery