Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku KONSTRUKTOR MECHANIK

Toruń

, Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów

KONSTRUKTOR MECHANIK
Toruń

Opis stanowiska

opracowanie konstrukcji maszyn i dokumentacji mechanicznej, produkcyjnej, nadzór nad montażem urządzeń oraz wdrażanie u klientów, przygotowanie ofert i kalkulacji dla klientów ( wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i stażu pracy, praca w Toruniu, jak również wyjazdy na delegacje do klientów w kraju i za granicę poza podstawowym czasem pracy)

Wymagania

Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), mechaniczne

Znajomość języków:
angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Umiejętności i uprawnienia:
projektowanie komputerowe przy uzyciu programu Solid Edge

Inne wymagania:
umiejętność projektowania i kalkulownia prac konstruktorskich w zakresie budowy maszyn i układów pneumatycznych, mile widziana znajomość technologii spawania

Oferujemy

Umowa o pracę na okres próbny.

CV prosimy wysyłać poprzez portal.