Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. spedycji

Specjalista ds. spedycji
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści.

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. spedycji

Lokalizacja: Bydgoszcz, Olsztyn, Szczecin, Bielsko- Biała, Chojnice

Wynagrodzenie: 2500-4000 PLN netto+ atrakcyjny system premiowy

Wymagania

Jesteś dla nas wymarzonym spedytorem jeśli:

  • masz doświadczenie w branży spedycyjnej (min. 6 miesięcy)
  • znasz rynek przewoźników (by nie dać się skroić!)
  • umiesz obsługiwać giełdy (Trans, TimoCom, Teleroute, itp)
  • kulturalny człowiek z Ciebie
  • samodzielnie organizujesz swoją pracę i umiesz wyznaczać sobie priorytety
  • opcjonalnie znasz język angielski, rosyjski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym
  • masz wysokie kompetencje interpersonalne (lubisz ludzi i oni lubią Ciebie oraz chcą z Tobą pracować)

A co Ty możesz zrobić dla nas?

  • skutecznie sprzedawać usługi spedycyjne
  • planować i ustalać warunki transportu z klientem i przewoźnikiem
  • budować długofalową współpracę z kontrahentami

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • jasny system premiowania
  • pracę w znanej na rynku firmie, będącej bardzo dobrym płatnikiem (ponad 1200 pozytywnych ocen płatnika na giełdzie Trans)
  • możliwość pracy w biurze lub w systemie Home Office
  • koleżeńską atmosferę w pracy bez stałego i męczącego nadzoru przełożonych (Ty jesteś w porządku wobec nas, my jesteśmy wobec Ciebie - podstawą jest zaufanie)
  • swobodę działania i brak presji osiągania nierealnych wyników
  • brak korporacyjnych zasad i struktur
  • dostęp do 15 giełd transportowych w Europie
  • stawiamy na koleżeństwo - trzy razy w roku na koszt firmy, organizujemy weekendowe wyjazdy naszych pracowników (góry, morze, Mazury)
  • Multisport