Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku ANALITYK IT - SQL / HELP DESK

Katowice

, AGENCJA PROMOCJI SAVOIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ANALITYK IT - SQL / HELP DESK
Katowice

Opis stanowiska

- Jesteśmy ogólnopolską firmą specjalizującą się w realizacji usług dla sektora FMCG w zakresie merchandisingu, outsourcingu, field marketingu i aktywności promocyjnych. Naszymi klientami są producenci, dystrybutorzy oraz wszystkie formaty sprzedaży: sieci handlowe, hurtownie, punkty sprzedaży tradycyjnej.
- Utrzymanie i rozwój autorskiego systemu do zarządzania projektami. Administrowanie bazami danych Firmy. Przeprowadzanie testów. Help Desk. Obsługa użytkownika wewnętrznego i zewnętrznego. Bieżące prace z zakresu IT.

Wymagania

Wymagane wykształcenie minimum średnie informatyczne. Wymagane doświadczenie zawodowe w zarządzaniu bazami danych. Wymagana znajomość SQL, technologii IT. Wymagana doskonała znajomość programu MS Excel. Dodatkowym atutem będzie znajomość projektowania stron WWW i rozwiązań graficznych.

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego. Pracę w zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie. Umowę o pracę lub kontrakt. Prywatną opiekę medyczną
Wynagrodzenie: od 2500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz portfolio poprzez portal. Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.)