Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Piotrków Trybunalski
    (97-300)

Praca na stanowisku Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Piotrków Trybunalski

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Opis stanowiska

DlanaszegoKlienta– międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Piotrkowa Trybunalskiego, woj. łódzkie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pełną obsługę kadrowo-płacową spółki,
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników, w tym aktualizacja danych w ZUS i obsługę Płatnika,
  • Prowadzenie akt osobowych, sporządzanie umów, aneksów, świadectw pracy i certyfikatów,
  • Sporządzanie sprawozdań do PFRON-u i GUS-u,
  • Przygotowywanie raportów kadrowych na potrzeby zarządu oraz kierowników poszczególnych działów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel,
  • Dobra znajomość Prawa Pracy oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych,
  • Zdolności analityczne, dokładność i dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy ze szczeblem managerskim oraz pracowniczym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie sprzyjającej rozwojowi zawodowemu,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ciągłe doskonalenie zawodowe poprzez udział w szkoleniach i projektach,
  • Rozbudowany pakiet dodatkowych benefitów (m.in. fundusz socjalny).