Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Zabrze
    (41-800)

Praca na stanowisku Sales Representative – Rynki Zagraniczne

Zabrze

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Sales Representative – Rynki Zagraniczne
Zabrze

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjno-instalatorskiej z branży elektronicznej, działającej w obszarze nowych technologii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Zabrze, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kompleksową opiekę nad procesem sprzedażowym: od pierwszego kontaktu z Klientem po podpisanie kontraktu,
  • Obsługę zapytań ofertowych oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z terenu Europy, Azji oraz północno-wschodniej Afryki,
  • Udział w konferencjach branżowych i promowanie wizerunku firmy na zagranicznych targach,
  • Ścisłą współpracę z wewnętrznymi działami firmy: R&D, techniczny, prawny,Udział w inicjowaniu nowych kierunków strategii rozwoju firmy i jej realizacji.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży skierowanej do klientów biznesowych lub instytucjonalnych na rynkach międzynarodowych,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym biznesowego,
  • Zainteresowanie nowymi technologiami, co będzie mile widziane,
  • Postawy proaktywnej i nastawienia na realizację określonych celów sprzedażowych, samodzielność w podejmowanych działaniach oraz kreatywność.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię roczną,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazne środowisko pracy, miłą atmosferę w zgranym, ceniącym poczucie humoru zespole,
  • Możliwość połączenia rozwoju zawodowego z pasją podróży po niemal całym świecie.