Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Ouvel
    (Belgia)

Praca na stanowisku Rzeźnik/ Pracownik ubojni - Belgia

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Rzeźnik/ Pracownik ubojni - Belgia
Ouvel

Opis stanowiska

W firmie naszego Klienta produkuje się wysokiej jakości mięso wieprzowe i tusze wieprzowe. Firma firma dokonuje uboju 20 000 świń i produkuje 1000 ton mięsa wieprzowego tygodniowo, a baza klientów waha się od lokalnego rzeźnika  do większych międzynarodowych firm mięsnych. Asortyment produktów mięsnych może być dostarczany świeży lub mrożony. Nasz Klient  spełnia najbardziej rygorystyczne normy jakości. Posiada  nowoczesny i  zautomatyzowany zakład cięcia, własny magazyn chłodniczy i wydajny transport.

Poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Rezźnik, wykrawacz mięsa wieprzowego i wołowego

Opis stanowiska pracy:

- Praca z nożem przy taśmie

- Praca w ubojni

- Usuwanie kości z mięsa wieprzowego/wołowego, krojenie mięsa wieprzowego

- Praca w warunkach chłodniczych

- Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

Wymagania:

- Doświadczenie oraz wiedza z zakresu obróbki mięsa wieprzowego lub wołowego minimum 1 rok

- Umiejętność pracy z nożem

- Mile widziane ukończenie szkoły zawodowej w zawodzie rzeźnika

- język angielski na poziomie co najmniej A2 (komunikatywny w mowie)

- Zmotywowane, odpowiedzialne i elastyczne podejście do pracy

- Dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii

- Odpowiedzialność, dokładność

Oferujemy

- Umowa na warunkach belgijskich (z możliwością przejścia na stałą umowę po przepracowaniu 6 miesięcy)

- Stawka w zależności od doświadczenia - na początek 12- 13€ / h brutto

- Tygodniowe wypłaty (płatne w piątek)

- minimum 38h pracy tygodniowo plus ewentualne nadgodziny

- Możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego 60 EUR tygodniowo, pokój jednoosobowy

- Opieka koordynatora w Belgii

- Pomoc w organizacji wyjazdu