Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalisty Projektowania i Optymalizacji Sieci Radiowej

Specjalisty Projektowania i Optymalizacji Sieci Radiowej
Gdańsk

Opis stanowiska

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi
crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i
czerpanie z niej korzyści.

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich
znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię
system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele
niższych kosztach.

Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów
pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do
zasobów ludzkich.

Obecnie poszukujemy Specjalisty Projektowania i Optymalizacji Sieci Radiowej

Wymagania

Czym będziesz się zajmował?

- Projektowanie radiowe sieci RAN
- Planowanie zasięgu i pojemności sieci RAN (GSM, UMTS, LTE)
- Parametryzacja i uruchamianie stacji bazowych
- Optymalizacja sieci radiowej RAN, zapewnienie jakości sieci na wymaganym poziomie
- Wykrywanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sieci radiowej
- Monitorowanie wskaźników jakościowych, efektywności wykorzystania zasobów sieciowych,
testowanie i pomiary

Cechy idealnego kandydata:

- Wykształcenie wyższe w zakresie telekomunikacji (najlepiej mobilnej)
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku u operatora sieci komórkowych lub dostawcy
technologii mobilnych
- Dogłębna i praktyczna znajomość technologii GSM, UMTS, LTE
- Znajomość i doświadczenie w wykorzystywaniu metod i narzędzi optymalizacji sieci radiowych
- Umiejętności pracy w zespole, organizacji pracy własnej i działania pod presją czasu
- Aktywne prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

Co dostaniesz od nas?

- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie (10000 pln brutto) i system premiowy
- Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa,
dodatkowe świadczenia socjalne)
- Dzień wolny z okazji urodzin lub imienin