Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Kierownik Działu Handlowego

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Kierownik Działu Handlowego
Katowice

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – firmy będącej liderem na rynku regionalnym, świadczącej usługi w zakresie zabezpieczeń oraz czystościowym, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Katowice, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie i nadzór nad pracą podległego zespołu sprzedażowego i marketingowego,
  • Opracowywanie strategii handlowej, osiągnie założonych celów i polepszanie wyników sprzedażowych,
  • Analizę efektywności prowadzonych działań oraz badanie rynku,
  • Nadzór nad pozyskiwaniem klientów i udział w negocjacjach dotyczących warunków współpracy,
  • Ścisłą współpracę z Zarządem i pozostałymi działami firmy.

Wymagania

  • Minimum 4-letniego doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w branży usługowej,
  • Doświadczenie w budowaniu strategii sprzedażowych i planowaniu operacyjnych działań sprzedażowych,
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem sprzedażowym, mentoringu i bieżącego motywowania pracowników,
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów z klientami strategicznymi,
  • Umiejętność pracy opartej na celach i projektach,
  • Orientacja w działań wspierających sprzedaż z zakresu reklamy, public relations i marketingu,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowymi benefitami (prywatna opieka medyczna),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Komfortowe warunki pracy,
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz realne możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.