Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa (Białołęka)
    (03-290)

Praca na stanowisku Inżynier sprzedaży

Opis działalności firmy

UniKadr to polska firma doradczo-szkoleniowa. UniKadr jest aktywną agencją pracy. Posiada certyfikaty: nr 997 agencji zatrudnienia i agencji szkoleniowej. Jako agencja pracy działa na rynku pracy od 1996 roku. UniKadr oferuje takie usługi doradcze, jak: rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy, szkolenia, badania psychologiczno-zawodowe kandydatów do pracy, przeglądy kadrowe, opisy stanowisk, systemy ocen, badania nastrojów, outplacement, wsparcie da zwalnianych pracowników, projekty i emisje skutecznych ogłoszeń prasowych. Prowadząc indywidualne konsultacje UniKadr zajmuje się promowaniem menedżerów na rynku pracy w ramach programu NAWIGATOR KARIERY, przygotowuje kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych, pomaga napisać skuteczne CV i listy motywacyjne, planuje kariery zawodowe.

Inżynier sprzedaży
Cała Polska

Opis stanowiska

UniKadrBiuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Polska Centralna nr ref. IS/02/2020

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za pozyskiwanie Klientów na obszarze Polski Centralnej (m.in. Kalisz, Warszawa, Lublin i Kielce)
  • Wsparcie techniczne Klientów w zakresie oferowanych produktów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Współpraca z działem projektowym
  • Utrzymywanie relacji z Klientami
  • Realizacji ustalonego planu sprzedaży

Wymagania

  •          Wykształcenie wyższe techniczne
  •          Doświadczenie w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań technicznych dla przemysłu i           dystrybucji
  •          Wiedza z zakresu technik sprzedaży
  •          Znajomość programu AutoCad
  •          Umiejętność diagnozy potrzeb Klienta i budowy długotrwałych relacji biznesowych
  •          Umiejętność tworzenia ofert i opracowania rozwiązań
  •          Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – będzie dodatkowym atutem
  •          Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

Oferujemy

  •          Szkolenia branżowe
  •          Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne,                         dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
  •          Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
  •          Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów