Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Goleniów
    (72-100)

Praca na stanowisku Asystent kupca

Opis działalności firmy

UniKadr to polska firma doradczo-szkoleniowa. UniKadr jest aktywną agencją pracy. Posiada certyfikaty: nr 997 agencji zatrudnienia i agencji szkoleniowej. Jako agencja pracy działa na rynku pracy od 1996 roku. UniKadr oferuje takie usługi doradcze, jak: rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy, szkolenia, badania psychologiczno-zawodowe kandydatów do pracy, przeglądy kadrowe, opisy stanowisk, systemy ocen, badania nastrojów, outplacement, wsparcie da zwalnianych pracowników, projekty i emisje skutecznych ogłoszeń prasowych. Prowadząc indywidualne konsultacje UniKadr zajmuje się promowaniem menedżerów na rynku pracy w ramach programu NAWIGATOR KARIERY, przygotowuje kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych, pomaga napisać skuteczne CV i listy motywacyjne, planuje kariery zawodowe.

Asystent kupca
Goleniów

Opis stanowiska

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży FMCG, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Goleniowa, nr ref.: A/01/2020

Zakres obowiązków:

  • Analiza rotacji, sprzedaży oraz marży
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi Kontrahentami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Pozyskiwanie nowych dostawców
  • Kontrola i monitorowanie bieżących dostaw surowców, prowadzenie dokumentacji

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Znajomość pakietu MS Office i Excela w stopniu średniozaawansowanym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Nastawienie na realizację zadań
  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • System premiowy