Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Lubin
    (59-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds księgowo-kadrowych

Lubin

, Human Services

Specjalista ds księgowo-kadrowych
Lubin

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • weryfikacje dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,

  • sporządzanie dokumentów wewnętrznych,

  • księgowanie dokumentów,

  • uzgadnianie kont księgi głównej,

  • obsługę kadrowo-płacową pracowników (w tym naliczanie wynagrodzeń),

  • wsparcie działu w codziennych zadaniach.

Wymagania

plikuj jeśli posiadasz:

  • min.dwuletnie doświadczenie w pracy w księgowości

  • znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych

  • znajomość programu INSERT

  • cechy takie jak: samodzielność, systematyczność i dokładność

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy

  • odpowiedzialność za powierzone działania

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • interesującą i pełną ambitnych wyzwań pracę,

  • praca w godzinach 8:00 do 14:00,

  • miłą atmosferę w pracy,

  • owocowo- warzywne czwartki,

  • możliwość rozwoju kompetencji i umiejętności,

  • kulturę organizacyjną opartą na pomocy i przyjaznym nastawieniu zespołu oraz zarządu.