Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Młodsza konsultantka/konsultant ds. sprzedaży

Szczecin

, skandynawskie.pl

Młodsza konsultantka/konsultant ds. sprzedaży
Szczecin

Opis stanowiska

Skandynawskie.pl to sklep z produktami wyposażenia wnętrz importowanymi ze Skandynawii. W naszej ofercie znajdują się lampy, tapety i meble czołowych europejskich projektantów form użytkowych.

Do naszego salonu firmowego w podszczecińskim Mierzynie poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Doradca Klienta.

Do zadań jego/jej zadań należeć będzie:
- obsługa klientów i doradztwo w zakresie wyboru produktów
- pozyskiwanie klientów, w szczególności biur projektowych
- przygotowywanie ofert handlowych dla klientów sklepu
- posprzedażowa obsługa klienta

Wymagania

- doskonała organizacja pracy
- samodzielność w działaniu
- komunikatywność i kultura osobista
- umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej
- umiejętności negocjacyjne

Oferujemy

- dużą samodzielność organizacji zadań
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
- pracę wśród ludzi, którzy lubią to, co robią
- niezbędne narzędzia pracy

Czekamy na Twoje CV!

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego"