Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Gryfice
    (72-300)

Praca na stanowisku Kierownik robót W branży elektroenergetycznej

Opis działalności firmy

UniKadr to polska firma doradczo-szkoleniowa. UniKadr jest aktywną agencją pracy. Posiada certyfikaty: nr 997 agencji zatrudnienia i agencji szkoleniowej. Jako agencja pracy działa na rynku pracy od 1996 roku. UniKadr oferuje takie usługi doradcze, jak: rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy, szkolenia, badania psychologiczno-zawodowe kandydatów do pracy, przeglądy kadrowe, opisy stanowisk, systemy ocen, badania nastrojów, outplacement, wsparcie da zwalnianych pracowników, projekty i emisje skutecznych ogłoszeń prasowych. Prowadząc indywidualne konsultacje UniKadr zajmuje się promowaniem menedżerów na rynku pracy w ramach programu NAWIGATOR KARIERY, przygotowuje kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych, pomaga napisać skuteczne CV i listy motywacyjne, planuje kariery zawodowe.

Kierownik robót W branży elektroenergetycznej
Gryfice

Opis stanowiska

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

 Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy z branży energetycznej działającej na rynku od ponad 20 lat, zajmującej się budową i remontami sieci elektro-energetycznych, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Kierownik robót

W branży elektroenergetycznej

miejsce pracy: Szczecin; Gryfice; woj. zachodniopomorskie nr ref. KR/01/2020

Zakres obowiązków:

  • Realizacja robót zgodnie z zatwierdzonym budżetem i harmonogramem na terenie woj. zachodniopomorskiego i Polski (baza firmy – Gryfice i/lub Szczecin)
  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót w zakresie montażu linii kablowych, linii napowietrznych Sn i nN, złącz rozdzielnic Sn i nN i innych związanych z obszarem elektroenergetycznym
  • Nadzór nad robotami realizowanymi przez załogę własną oraz podwykonawców
  • Rozliczanie robót z zamawiającym i podwykonawcami
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Cykliczne monitorowanie i analizowanie wyników i na jej podstawie rekomendowanie odpowiednich działań do podjęcia
  • Zarządzanie organizacją pracy oraz wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych
  • Raportowanie do Zarządy firmy

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych - mile widziane
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomości obsługi programów Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość programów MS Project, Norma, AutoCad lub pokrewne – mile widziane
  • Doświadczenie w rozliczaniu budów w systemie ERP – mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysokie kompetencje do zarządzania zespołem
  • Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie woj. zachodniopomorskiego i Polski

Oferujemy

Firma oferuje bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w doświadczonym zespole oraz możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.