Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Mysłowice
    (41-400)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Wdrożeń Systemu ERP

Mysłowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Wdrożeń Systemu ERP
Mysłowice

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy informatycznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wdrażanie autorskiego oprogramowania u klientów firmy na terminie całego kraju,
  • Udzielanie wsparcia serwisowego dla obecnych klientów firmy,
  • Bieżącą współpracę z działem produkcji przy rozwoju systemu,
  • Udział w testach nowych wersji oprogramowania,
  • Ciągłe doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności merytorycznych.

Wymagania

  • Doświadczenia we wdrażaniu systemów informatycznych,
  • Znajomość branży Księgowej lub Zarządzania nieruchomościami,
  • Postawy pro klienckiej – zorientowania na potrzeby i problemy klientów,
  • Przynajmniej teoretycznej znajomości zagadnień ekonomicznych,
  • Wykształcenia wyższego, mile widziane z zakresu rachunkowości,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B i gotowości do obywania podróży po Polsce,
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.
  • Podstawowej znajomości zagadnień relacyjnych baz danych – co będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o mocnej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz praktycznych umiejętności w rozwojowej branży,
  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z jasno określonym systemem premiowym,
  • Przejrzysty system rozwoju kariery,
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie oferujące stabilne, długofalowe zatrudnienie.