Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Financial Analyst - Expert

Financial Analyst - Expert
Warszawa

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował?

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Raportowanie miesięcznych i kwartalnych wyników w HFM i analizowanie tych danych
  • Wprowadzanie i zarządzanie danymi, udział w tworzeniu raportów w narzędziu Business Intelligence
  • Silne wsparcie Finance Business Partners w analizie opracowanych danych
  • Wspieranie Biznesu poprzez wyciąganie i dostarczanie bardziej szczegółowych danych do analiz / raportów.
  • Aktywny udział w ulepszaniu procesów i wykorzystania narzędzi: wykorzystaj wszystkie możliwości systemu, zwiększ automatyzację procesów, zwiększ wydajność.

Wymagania

Doświadczenie i umiejętności, których szukamy:

  • 3-5 letnie doświadczenie jako analityk lub kontroler
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości, informatyki lub pokrewne;
  • Umiejętności informatyczne: znajomość narzędzi SAP / Oracle i BI, zaawansowana znajomość Excela, Power Query;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność identyfikowania problemów lub niespójności;
  • Doświadczenie w tworzeniu automatycznych raportów i modeli;
  • Silne umiejętności analityczne i umiejętność organizowania, podsumowywania i wyrażania złożonych informacji finansowych w celu podejmowania decyzji;

Oferujemy

Co możesz zyskać:

  • Ekscytującą pracę w międzynarodowej firmie, z możliwością prowadzenia i wspierania różnych projektów i działań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (10 – 15 000 pln brutto)
  • Pracę w różnorodnym i wspierającym zespole profesjonalistów;
  • Szeroki wybór świadczeń (karta sportowa, kupony na lunch, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i grupowe, wakacje i filia językowa);
  • Możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery.