Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku GL Accountant

GL Accountant
Warszawa

Opis stanowiska

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści.

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach.

Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: GL Accountant with German

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w księgowości (doświadczenie w organizacji Shared Service będzie dodatkowym atutem)
  • Licencjat z rachunkowości lub podobnej dyscypliny
  • Duże doświadczenie w rachunkowości księgi głównej
  • Wiedza na temat stosowania narzędzi księgowych i systemów IT (SAP jako plus)
  • Wysoki poziom umiejętności numerycznych i analitycznych
  • Bardzo dobra znajomość języka, pisania i czytania w języku niemieckim i angielskim
  • Kwalifikowany certyfikat księgowego (CA, ACCA, CIMA lub równoważny) jako plus

Obowiązki:

  • Weryfikacja i przetwarzanie dokumentów księgowych
  • Wpisy w dzienniku księgowym Księgi Głównej
  • Uzgadnianie kont bilansowych
  • Prowadzenie księgi środków trwałych
  • Dostarczanie danych i analiz do celów audytu
  • Przygotowywanie raportów korporacyjnych zgodnie z MSSF

Oferujemy

  • Ekscytująca praca w międzynarodowej firmie, z możliwością prowadzenia i wspierania różnych projektów i działań (np. CSR, dobroczynność, Employer Branding, Well-Being)
  • Pracę w różnorodnym i wspierającym zespole profesjonalistów
  • Szkolenie dla kumpli, mentorów i instruktorów - które pomogą Ci bezproblemowo znaleźć się w naszej firmie
  • Specjalne szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych
  • Szeroki wybór świadczeń (karta sportowa, kupony na lunch, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i grupowe, wakacje i filia językowa)
  • Bez formalnego stroju - przyjmujemy ludzi takimi, jakimi są i postrzegamy różnorodność jako wartość dla firmy
  • Możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery, aby rozwijać się poprzez doświadczenie i ekspozycję
  • Możliwość korzystania z języków obcych i współpracy z zespołami międzyregionalnymi