Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Łódź (Łódź-Śródmieście)
    (90-004)

Praca na stanowisku Kierownik produkcji z doświadczeniem w branży opakowań

Cała Polska

, Level Work

Kierownik produkcji z doświadczeniem w branży opakowań
Cała Polska

Opis stanowiska

• zarządzanie zespołem produkcyjnym i realizowanie planów produkcyjnych,
• nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych,
• optymalizowanie produkcji pod kątem wydajności, jakości i kosztów,
• odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów i standardów pracy,
• współpraca z innymi działami celem realizacji założonych celów.

Wymagania

• min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży opakowaniowej,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
• doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami produkcyjnymi,
• znajomość nowoczesnych technik zarządzania produkcją.

Oferujemy

• umowę o pracę na pełen etat,
• atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
• pakiet benefitów poza płacowych,
• pracę w stabilnej i dynamicznie się rozwijającej firmie,
• samodzielne stanowisko dające możliwość rozwoju.