Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Księgowy AP z językiem francuskim/niemieckim

Opis działalności firmy

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści. Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach. Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.

Księgowy AP z językiem francuskim/niemieckim
Warszawa

Opis stanowiska

  • Procesowanie dokumentów księgowych
  • Uzgodnienia i analizy kont
  • Dostarczanie analiz i raportów dotyczących zakresu swojej działalności
  • Współpraca z lokalnymi podmiotami gospodarczymi firmy i innymi zespołami księgowymi
  • Dostarczanie danych i analiz do audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Aktywna identyfikacja obszarów wymagających ulepszeń i proponowanie nowych rozwiązań
  • Wykonywanie pomiarów jakości i wydajności
  • Wspieranie inicjatyw transformacyjnych i normalizacyjnych

Wymagania

·        Ukończone studia wyższe z zakresu finansów / rachunkowości / ekonomii

·        1-3 lata udokumentowanego doświadczenia w zakresie finansów i rachunkowości (doświadczenie w organizacji SSC lub BPO będzie dodatkowym atutem)

·        Chęć rozwoju w kierunku GL

·        Dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego/niemieckiego

·        Dobra znajomość MS Excel

·        Znajomość ERP (SAP, Oracle)

·        Silne umiejętności interpersonalne i proaktywne podejście

·        Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

·        Koncentracja na kliencie i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

·        Ekscytująca praca w międzynarodowej firmie, z możliwością prowadzenia i wspierania różnych projektów i działań (np. CSR, dobroczynność, Employer Branding, Well-Being)

·        Pracę w różnorodnym i wspierającym zespole profesjonalistów

·        Szkolenie dla kumpli, mentorów i instruktorów - które pomogą Ci bezproblemowo znaleźć się w naszej firmie

·        Specjalne szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych

·        Szeroki wybór świadczeń (karta sportowa, kupony na lunch, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i grupowe, wakacje i filia językowa)

·        Bez formalnego stroju - przyjmujemy ludzi takimi, jakimi są i postrzegamy różnorodność jako wartość dla firmy

·        Możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery, aby rozwijać się poprzez doświadczenie i ekspozycję

·        Możliwość korzystania z języków obcych i współpracy z zespołami międzyregionalnymi