Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Budapeszt
    (Węgry)

Praca na stanowisku Księgowy z j. polskim i angielskim

Opis działalności firmy

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści. Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach. Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.

Księgowy z j. polskim i angielskim
Budapeszt

Opis stanowiska

  • Zrozumienie cyklu procesu end to end
  • Terminowość i dokładność przetwarzania, otrzymywania i walidacji wniosków, utrzymania danych głównych, walidacji wniosków
  • Działania mogą również obejmować, uzgodnienia, przetwarzanie wniosków, czasopism, księgowanie transakcji w ERP, zatwierdzanie otrzymanych danych wejściowych
  • Obsługa zapytań od klientów mailowo oraz telefonicznie
  • Działania następcze w odniesieniu do otwartych pozycji
  • Uzgodnienia oświadczeń
  • Przeprowadzanie kontroli jakości typu "peer to peer" w celu ograniczenia błędów przetwarzania
  • Stosowanie się do mądrych zobowiązań umownych klienta

Wymagania

  •         Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1
  •         Znajomość języka polskiego na poziomie min. B2/C1
  •         Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne, dbałość o szczegóły
  •         Umiejętność korzystania z pakietu Office
  •         Pierwsze doświadczenie w obszarze ksiegowości
  •         Mile widziane wykształcenie w finansach/ekonomii

Oferujemy

  •         Duża różnorodność ludzi, kultur i obszarów biznesowych
  •         Kursy i szkolenia językowe
  •         Możliwość awansu w strukturach firmy
  •         Pokoje relaksacyjne i siłownie na miejscu
  •         Możliwość udziału w wolontariacie, wydarzenia sportowych i pracowniczych