Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Budapeszt
    (Węgry)

Praca na stanowisku Analityk Finansowy

Opis działalności firmy

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści. Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach. Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.

Analityk Finansowy
Budapeszt

Opis stanowiska

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści.

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach.

Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk Finansowy
Lokalizacja: Budapeszt, Węgry

Poszukujemy osób mówiących po polsku z doświadczeniem finansowym. Głównym zadaniem jest pozyskanie informacji ze sprawozdań finansowych zarejestrowanych spółek publicznych i prywatnych z całego świata za pomocą specjalnie opracowanego dla tych celów interfejsu dostarczonego przez Klienta.

Wymagania

- znajomość języka polskiego na poziomie B2/C1
- znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
- umięjętności analityczne
- dbałość o szczegóły
- umiejętność rozwiązywania problemów

Dodatkowe wymagania:
- doświadczenie zawodowe w obszarze finansowym (ok. 1 roku)
- wykształcenie zdobyte w dziedzinie finansów/ekonomii będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
- pozyskiwanie danych takich jak Przychody, Koszty i Zyski ze sprawozdań finansowych, w tym Rachunek zysków i strat, Bilans i Przepływy pieniężne, a także Segmentacja produktowa i geograficzna
- upewnienie się, że informacje zebrane podczas poprzednich procesów są poprawne, a w razie nieprawidłowości dokonanie niezbędnych korekt
- wyznaczanie priorytetów w pracy
- ścisła współpraca z zespołem
- przygotowywanie raportów na podstawie przetwarzanych dokumentów umieszczonych w systemie

Oferujemy

- praca w zespole międzynarodowym
- konkurencyjny pakiet kompensacyjny
- dogodna lokalizacja biura
- szybki rozwój kariery zawodowej
- długoterminowe perspektywy rozwoju