Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku DevOps Chapter Leader

Opis działalności firmy

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści. Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach. Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.

DevOps Chapter Leader
Warszawa

Opis stanowiska

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści.

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach.

Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: DevOps Chapter Leader

Wymagania

- Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego jako inżynier DevOps / Administrator Systemów / Programista;
- Doświadczenie w roli Leadera zespołu deweloperskiego;
- Praktyczna znajomość przynajmniej kilku spośród narzędzi/technik wymienionych poniżej:
* OpenStack, Amazon Web Services, GCP, lub innej chmury obliczeniowej
* Linux, Bash/Python, Groovy
* Selenium lub inne narzędzie do automatyzacji
* Znajomość narzędzi do budowy: maven, gradle, npm
* GIT, SVN, Jenkins, Atlassian stack (Crowd, Stash/Bitbucket, Jira, Confluence)
* ITIL i podstawowe metodyki Agile
* MySQL, PostgreSQL, Oracle, bazy NoSQL
* RESTful API
* Network stack, filesystems, Docker i Kubernetes

Oferujemy

Zadania, które na Ciebie czekają:
- Wykorzystywanie narzędzi i technik automatyzacji w celu zwiększenia wydajności zadań i operacji;
- Usprawnianie procesów CI/CD i procesów automatyzacji;
- Obsługa zgłoszeń od użytkowników;
- Identyfikacja zagrożeń technologicznych;
- Zapewnienie odpowiedniej dokumentacji dla systemów i rozwiązań;
- Rozwiązywanie problemów w środowiskach DEV, TEST i produkcyjnym;
- Rozumienie i przestrzeganie kluczowych zasad i procesów, w tym zarządzania zmianami, zarządzania problemami, zarządzania poważnymi incydentami i zarządzania bezpieczeństwem informacji na ścieżce dostawy oprogramowania;
- Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz procesów biznesowych;
- Pisanie pluginów rozszerzających podstawową funkcjonalność wykorzystywanych narzędzi;
- Definiowanie standardów oraz metodyki pracy w ramach swojego Chapteru (Zespołu Kompetecyjnego);
- Dbanie o rozwój oraz profesjonalne wsparcie członków Chapteru;
- Wdrażanie najlepszych praktyk oraz wsparcie członków przy skomplikowanych zadaniach;
- Dbanie o rozwój swojego Chapteru (Zespołu kompetencji) zarówno pod kątem merytorycznym jak i osobowym (ew. rekrutacje).