Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Heist-op-den-Berg
    (Belgia)

Praca na stanowisku Elektryk/Elektromonter- Belgia

Heist-op-den-Berg

, ITZU Polska Sp. z.o.o.

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Elektryk/Elektromonter- Belgia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Heist-op-den-Berg poszukujemy Elektryków. Firma cechuje się wysoką jakością usług, dlatego do swojego teamu poszukują osób z zamiłowaniem do pracy w czystości i z okiem do detali.

Będziesz odpowiedzialny za prace elektroenergetyczne, zarówno dla nowych budów i remontów - praca w domach i apartamentach. System: domotyka

  • Ciągniecie kabli
  • Czytanie planów
  • Instalacja gniazdek i punktow świetlnych
  • Podłączanie szaf elektrycznych

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie elektryczne
  • Min. 5 lata doświadczenia
  • Porozumiewasz się w języku angielskim/niderlandzkim
  • Preferowane jest posiadanie prawa jazdy B / BE
  • Chętnie pracujesz niezależnie jak i w grupie

Oferujemy

  • Stawka pomiędzy 14€ a 16€ w zależności od doświadczenia
  • Zakwaterowanie w kwocie 60€ tygodniowo (pokoje jednoosobowe + internet)
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora w kwestiach rejestracyjno-administracyjnych
  • Belgijską umowę o prace z perspektywa stałego kontraktu
  • Prace w miłej atmosferze