Branża

  • Prawo

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Starszy Specjalista ds. Umów

Warszawa

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Starszy Specjalista ds. Umów
Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – firmy z branży energetycznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowywanie umów handlowych we współpracy z Działem Prawnym, Handlowym i Finansowym,
  • Współudział w negocjacjach i uzgodnieniach z kontrahentami,
  • Wstępną analizę sytuacji finansowo-ekonomicznej kontrahentów, w tym m.in. ustalanie limitów handlowych,
  • Wsparcie i współpracę z innymi działami organizacji oraz konsultantami zewnętrznymi,
  • Wsparcie innych procesów Działu Back Office.

Wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży energetycznej,
  • Znajomość standardów i specyfiki umów z zakresu obrotu energią elektryczną i gazem,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+/C1 – warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne, finanse i rachunkowość, administracja, prawo lub pokrewne),
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym Excela,
  • Dokładność i umiejętności analityczne,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkowe premie,
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie z branży energetycznej,
  • Możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Praca w miłej atmosferze w otoczeniu profesjonalistów.