Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Maszynista

Warszawa

, Jobs Plus

Maszynista
Warszawa

Opis stanowiska

Naszym klientem jest jedna z największych firm produkcyjnych w Warszawie, będąca czołowym dostawcą dla sektora budowlanego, samochodowego oraz AGD.

Jeżeli zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, co dla Ciebie mamy !

 Maszynista

Miejsce pracy: Warszawa - Młociny

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • prowadzenie spalinowych urządzeń trakcyjnych
  • zdalne prowadzenie lokomotywy

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • chęci do podjęcia pracy na trzy zmiany, w systemie czterobrygadowym
  • uprawnień do prowadzenia spalinowych pojazdów trakcyjnych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę;
  • pracę w systemie zmianowym, według ustalonego wcześniej harmonogramu;
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii motywacyjnej, a także kwartalnej;
  • bogaty pakiet benefitów (min. hotel pracowniczy, dofinansowanie do pakietu sportowego i medycznego, ubezpieczenie na życie, a także posiłki profilaktyczne od pierwszego dnia zatrudnienia.)
  • możliwość pracy w firmie będącej liderem na rynku światowym w swojej branży.

Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego linku aplikacyjnego!

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10641