Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (41-219)

Praca na stanowisku Serwisant

Sosnowiec

, DPM Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Jesteśmy firmą, która efektywnie dobiera kapitał ludzki do organizacji oraz usprawnia  jej procesy  personalne. Naszą misję realizujemy: Będąc profesjonalnym i  etycznym partnerem w biznesie dla właścicieli i zarządów tych firm, które myślą strategicznie o posiadanych i przyszłych zasobach ludzkich. Budując efektywne zespoły specjalistów i menedżerów a tym samym wspierając rozwój organizacji. Dbając o rozwój kariery zawodowej kandydatów. Wywodzimy się ze Śląska, od 1998 roku świadczymy usługi w zakresie konsultingu personalnego na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. Trzon naszej działalności to procesy rekrutacyjno – selekcyjne. Specjalizujemy się również w doradztwie organizacyjnym oraz towarzyszących temu szkoleniach. Od początku naszego istnienia zaufały nam firmy znane i cenione. Pośród naszych Klientów znajdują się głównie średnie i duże organizacje produkcyjne z kapitałem polskim i międzynarodowym, które powierzają nam realizację zarówno pojedynczych projektów jak i całych kampanii. Obsługujemy nie tylko podmioty działające na rynku od wielu lat, ale również inwestycje green-field. Mamy doświadczenie na rynku motoryzacyjnym, chemicznym, budowlanym, spożywczym, AGD oraz na rynku usług. Angażujemy się również we wsparcie polityki personalnej w ramach realizacji projektów z obszaru: analizy i opisywania stanowisk pracy, ocen pracowniczych, budowy modeli kompetencyjnych, oceny kompetencji menedżerskich, badania satysfakcji pracowników oraz przeprowadzania sesji Assessment Centre/Development Centre. Dla naszych Klientów jesteśmy przede wszystkim partnerem w budowaniu spójnej polityki personalnej. Dzięki wieloletniej praktyce i zaufaniu, jakim obdarzają nas Klienci, 80% z nich powraca do nas w ramach realizacji kolejnych projektów. Bardzo chętnie dzielimy się wiedzą z tymi, dla których może ona być pomocna. Stąd też nasz częsty kontakt z Uczelniami Wyższymi, Organizacjami Studenckimi i Pozarządowymi.

Serwisant
Sosnowiec

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Serwis urządzeń, naprawa,
  • Przeglądy techniczne u klientów,
  • Praca na wysokości,
  • Prace elektryczne.

Wymagania

  • Gotowość do pracy w obszarze elektryki,
  • Doświadczenie w serwisie w branży budowlanej (branża stolarki otworowej mile widziana),
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe),
  • Czynne prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjną ofertę wynagrodzeniową i motywujący system premiowy,
  • Pakiet benefitowy – w tym ubezpieczenie zdrowotne,
  • Pracę w trybie jednozmianowym,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Certyfikację niezbędną do pracy na wysokości,
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem.