Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Oudewater
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Pracownik/ca produkcji w zakładzie mięsnym (Oudewater, NL) * BEZ DOŚWIADCZENIA, BEZ ANGIELSKIEGO, TAKŻE DLA PAR

Opis działalności firmy

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu.  Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych w doborze najodpowiedniejszej kadry.  Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Pracownik/ca produkcji w zakładzie mięsnym (Oudewater, NL) * BEZ DOŚWIADCZENIA, BEZ ANGIELSKIEGO, TAKŻE DLA PAR
Oudewater

Opis stanowiska

UWAGA:

Polacy mogą swobodnie wyjeżdżać do pracy w Holandii.
Polacy nadal mogą wyjeżdżać z Polski bez ograniczeń, a granice holenderskie i niemieckie pozostają otwarte.
Proces rekrutacyjny przeprowadzamy zdalnie, bez konieczności przyjazdu do biura.

Prowadzimy nabory do zakładów przetwórstwa mięsa wieprzowego znajdujących się na terenie Holandii. Są to stabilne miejsca pracy w firmach z doskonałą pozycją rynkową.

Lokalizacja zakładu pracy: Oudewater, Holandia

PRACA DO PRZYUCZENIA, NIE WYMAGAJĄCA ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO, RÓWNIEŻ DLA PAR

Obowiązki

• Krojenie małych elementów mięsa wieprzowego na taśmie przetwórczej (drobne prace z częściowo przetworzonym mięsem)
• Pakowanie/ ważenie / mycie / obsługa maszyn
• Praca w temperaturach dodatnich (około +4/+9 stopni)
• PRACA DO PRZYUCZENIA

Wymagania

• Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

• Duże zaangażowanie i chęci do nauki pracy przy krojeniu mięsa (małe kawałki mięsa)

Oferujemy

• Stawka godzinowa brutto wynosi 10,60 Euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe.
• Stabilne zatrudnienie, holenderską umowa o pracę
• Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu
• Stabilne ilości godzin (ok 40 tygodniowo)
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania / w pełni wyposażone / internet)
• Bezpłatny transport służbowy w Holandii