Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Handlowiec / specjalista ds pozyskiwania klientów

Białystok

, Transportowo-spedycyjna Spółka BAGAT

Handlowiec / specjalista ds pozyskiwania klientów
Białystok

Opis stanowiska

Wymagania

* doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży TSL
* znajomość języka rosyjskiego, inne języki będą dodatkowym atutem
* łatwość nawiązywania kontaktów
* dobra organizacja pracy
* umiejętność pracy w zespole
* sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy

* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
* miesięczne wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy
* ciekawą pracę w stabilnej organizacji
* możliwość podnoszenia kwalifikacji
* praca w centrum miasta w nowoczesnym biurze

CV oraz list motywacyjny prosimy przysyłać poprzez portal.