Branża

  • Sektor publiczny

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Krowodrza)
    (30-059)

Praca na stanowisku Specjalista ds. wynagrodzeń

Kraków (Kraków-Krowodrza)

, Jobs Plus

Specjalista ds. wynagrodzeń

Opis stanowiska

Nazywamy się Jobs Plus i świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej. Aktualnie dla naszego klienta, jednostki naukowej zlokalizowanej w centrum Krakowa, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. naliczania wynagrodzeń (dział księgowości)

Miejsce pracy: Kraków

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • przygotowywanie listy płac
  • sporządzanie rozliczeń oraz deklaracji do ZUS, US, PFRON
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i rozliczeń międzyokresowych
  • sporządzanie deklaracji VAT oraz informacji o transakcjach wewnątrzwspólnotowych

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (księgowość, naliczanie wynagrodzeń)
  • znajomości oprogramowania COMARCH Optima oraz pakietu MS Office
  • aktualnej wiedzy z zakresu rachunkowości, podatków i ubezpieczeń społecznych
  • mile widziane kursy lub wykształcenie kierunkowe (finanse/rachunkowość)

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku (godz. 8.00-16.00)
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • oprócz wynagrodzenia zasadniczego premie miesięczne oraz roczne
  • dodatkowe świadczenia, m.in.: wczasy pod gruszą, nagrody jubileuszowe
  • wdrożenie stanowiskowe oraz stałe wsparcie współpracowników