Branża

  • Ubezpieczenia

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Agent ubezpieczeniowy

Białystok

, PZU

Agent ubezpieczeniowy
Białystok

Opis stanowiska

Masz dosyć obecnej pracy , bo :
* nie lubisz pracy na etacie: od – do…?
* Twój szef Cię irytuje – ale nic nie możesz na to poradzić ?
* wkurza Cię planowanie urlopu na pół roku przed ?
* czasami w środku tygodnia chcesz mieć wolne – ale nie da rady ?
* nikt nie docenia Twojego talentu i wiedzy ?
* nie masz wpływu na swoje wynagrodzenie ?
* stać Cię na więcej – ale nie masz perspektyw ?
Nie możesz znaleźć dobrej pracy , bo :
• jesteś za młody ?
• jesteś za stary ?
• masz za małe doświadczenie ?
• masz za duże doświadczenie ?
• nie jesteś/jesteś poliglotą ?
Przyślij swoje CV poprzez portal.
PZU Życie S.A. zaprasza do współpracy