Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Inżynier Jakości

Warszawa

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Inżynier Jakości
Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – renomowanej firmy produkcyjnej z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Warszawa, woj. mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie i koordynowanie niezgodnościami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Przedstawianie raportów 8D do klienta oraz weryfikacje i ocenę raportów od dostawców,
  • Kontakt z klientami i dostawcami oraz okresową ocenę dostawców pod kątem jakości,
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych w zakresie jakości, przygotowanie instrukcji wewnętrznych,
  • Udział w audytach u klientów i dostawców,
  • Administrowanie bazą IMDS i deklaracjami REACH, SVHC, RoHS, Conflict Minerals i innymi,
  • Wykonywanie innych zadań – niezbędnych do funkcjonowania na tym stanowisku.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego w jednym z obszarów: zarządzanie jakością, zapewnienie jakości, zarządzanie projektami lub produkcja,
  • Wyższego wykształcenia – preferowane wykształceniem techniczne,
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację,
  • Umiejętności pracy w zespole, kreatywności,
  • Umiejętność prowadzenia audytów IATF16949:2016, 9001:2015, 14001:2015, VDA 6.3 oraz znajomość narzędzi jakości PDCA, 5Why, 5W2H, Ishikawa 8D będzie mile widziana.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • Świadczenia dodatkowe w postaci pakietu sportowego, prywatnego ubezpieczenia medycznego, fundusz socjalny,
  • Wpływ na funkcjonowanie i rozwój Działu,
  • Udział w szkoleniach oraz duże możliwości rozwoju zawodowego przy realizacji ciekawych i ambitnych projektów (zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych).