Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Targowisko
    (32-015)

Praca na stanowisku Specjalista ds. eksportu

Targowisko

, Jobs Plus

Specjalista ds. eksportu
Targowisko

Opis stanowiska

Aktualnie wspieramy naszego klienta, firmę specjalizującą się w sprzedaży suplementów diety przeznaczonych na rynek farmaceutyczny i odżywek dla sportowców.

Targowisko, gm. Kłaj, pow. Wielicki

Wymagania

Do Twoich zadań będzie należeć:
• realizacja celów sprzedażowych
• pozyskiwanie klientów zagranicznych
• spotkania handlowe
• negocjowanie warunków handlowych
• nadzór nad wyznaczonymi zadaniami
• monitoring konkurencji
• opieka posprzedażowa – informowanie o nowościach, przekazywanie opinii klienta do innych działów w firmie

Od kandydatów oczekujemy:
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego i niemieckiego w mowie i w piśmie
• standardowej znajomości programów word i excel
• wykształcenia wyższego
• gotowości do podróży w delegacje
• nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku ani prawa jazdy

Oferujemy

  W zamian nasz klient zapewnia:
• wynagrodzenie do 6000 zł netto miesięcznie
• premie kwartalne za realizację celów sprzedażowych
• umowę o pracę, początkowo na okres próbny
• pracę na pełny etat od pon. do pt. w godzinach pracy biurowej z wyjątkiem delegacji
• kartę sportową
• kursy językowe

Przewidujemy, że rekrutacja potrwa nie krócej dwa tygodnie i nie dłużej niż miesiąc, a wszystkie jej etapy zajmą łącznie 2-3 godziny. W zamian za poświęcony nam czas oferujemy rzetelną informację zwrotną na każdym etapie procesu rekrutacji.

Zachęcamy do przesłania CV za pomocą linku aplikacyjnego. Pamiętaj o zaznaczeniu zgody na udział w procesie rekrutacji.

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10641