Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku MONTER WENTYLACJI/KLIMATYZACJI (NIEMCY)

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

MONTER WENTYLACJI/KLIMATYZACJI (NIEMCY)
Bełchatów

Opis stanowiska

Zadaniem osoby na w/w stanowisku będzie montaż wentylacji i klimatyzacji w budynkach.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Własny samochód + prawo jazdy - mile widziane.
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
- Silna motywacja do pracy.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Stabilne miejsce pracy z dobrymi możliwościami rozwoju.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Wynagrodzenie 10,13€ - 10,50€ brutto/h + dieta od 50€ do 65€ za dzień pracy w zależności od znajomości języka oraz posiadanego doświadczenia.