Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds. obsługi magazynu

Opis działalności firmy

Adler AVP jest agencją pracy specjalizującą się w pośrednictwie pracy na rynku niemieckim oraz polskim. W swojej pracy stawiamy na jak najlepszą organizację procesu rekrutacyjnego, jasność procedur oraz skuteczność.

Specjalista ds. obsługi magazynu
Wrocław

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się sprzedażą nici chirurgicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie niewielkiego magazynu firmowego
  • obsługa programu magazynowego
  • wystawianie faktur
  • przygotowaywanie i nazdzorowanie przesyłek
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • dokładność i wysoka umiejętność organizacji pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • prawo jady kat. B
  • znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • praca w młodej, rozwijającej się firmie
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie 2500 netto
  • praca od poniedziału do piątku w godz. 8-16