Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Jyväskylä
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Malarz proszkowy - Finlandia.

Jyväskylä

, D&D Invest Group

Malarz proszkowy - Finlandia.
Jyväskylä

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Finlandia.
Fiński kontrakt
Tryb zatrudnienia: pełen etat
Liczba wakatów: 2
Atrakcyjne wynagrodzenie 15,00-16,00 euro/godz brutto + dodatki 6,3%
Dodatki za prace zmianową: 1,19eur / godz
Płatny urlop +9% / godz

Zakres obowiązków:
Wieszanie elementów metalowych (szkielety ram, elementy aluminiowe), które muszą być pokryte farbą proszkową
Lakierowanie proszkowe specjalnym pistoletem ciśnieniowym, praca w kabinie
Praca w specjalnych maskach ochronnych i ubraniach Praca na dwie zmiany

Wymagania

Praktyka/doświadczenie w malowaniu proszkowym - mile widziana
Umiejętność pracy samodzielnej - organizowanie własnych obowiązków
Znajomość języka: komunikatywny angielski

Oferujemy

w pełni wyposażone zakwaterowanie,
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
ubezpieczenie / Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii.