Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Digital Marketing Specialist

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Digital Marketing Specialist
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - firmy z branży IT - osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • zarządzanie witryną firmy i elektronicznymi kanałami komunikacji z klientami,
  • realizacja taktyki działań z zakresu digital marketingu,
  • badanie i optymalizacja konwersji na stronie WWW,
  • planowanie i realizacja kampanii komunikacji elektronicznej za pomocą odpowiednich kanałów, w zależności od dziedzin prospectów,
  • stała współpraca z agencjami SEO, SEM lub samodzielne realizowanie niektórych zadań podczas zarządzania procesami reklamy w internecie,
  • zarządzanie bazą prospectów- rozbudowa bazy, odświeżanie danych uzyskanych z kanałów komunikacji elektronicznej,
  • prowadzenie działań z obszaru analityki internetowej w oparciu o dostępne narzędzia (Google Analytics, Yandex Metrica, HotJar).

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w marketingu internetowym,
  • masz wyższe wykształcenie,
  • znasz się na automatyzacji działań marketingowych lub chciałbyś pogłębiać swoją wiedzę z tego zakresu,
  • potrafisz umiejętnie analizować liczby i dane oraz weryfikować poprawność tych zbiorów, ponadto posługujesz się biegle programem Excel,
  • nie jest Ci obca praca z narzędziami: Google Analytics, HotJar, Google Tag Manager i Google Search Console, a także posiadasz wiedzę z zakresu lead generation,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie B1,
  • cechują Cię: komunikatywność, umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia, dociekliwość, a także poczucie odpowiedzialności za prowadzone działania.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • dogodną formę zatrudnienia, w zależności od Twoich preferencji,
  • swobodę działania podczas wykonywanych zadań i możliwość wprowadzania własnych rozwiązań,
  • wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia i merytoryczne przygotowanie,
  • pracę w dobrej atmosferze, w zespole, który wyróżnia się kulturą organizacyjną i stawia na współpracę,
  • kafeteryjny system wynagrodzeń (m.in. karta Multisport Benefit, prywatna opieka medyczna, bilety na wydarzenia i wiele innych atrakcji).