Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Świdnica
    (58-100)

Praca na stanowisku Inżynier Odlewnictwa

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Inżynier Odlewnictwa
Świdnica

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - lidera pod względem technologii w branży odlewów ciśnieniowych - osoby do pracy na stanowisku:

INŻYNIER ODLEWNICTWA

Miejsce pracy: okolice Świdnicy/Wałbrzycha

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • udział w tworzeniu nowych projektów,
  • optymalizowanie kosztów i kontrola procesu produkcji,
  • tworzenie opisów procesu produkcyjnego, a także jego modyfikację,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobrze znasz normy ISO 9001 oraz systemów jakości ISO,
  • masz motywację i chęć do pracy,
  • posługujesz się programem AutoCAD,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat.B,
  • potrafisz pracować w środowisku MS Office.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku aplikacyjnego: