Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Kierownik Operacyjny

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Kierownik Operacyjny
Wrocław

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - jednej z wiodących firm z branży finansowej w Polsce - osoby do pracy na stanowisku:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • budowanie długofalowych relacji biznesowych, w mniejszym stopniu poszukiwanie nowych, potencjalnych partnerów do współpracy,
  • analizowanie rynku w celu zwiększenia możliwości dystrybucji usług firmy dla jej Klientów,
  • uczestnictwo w kreowaniu strategii rozwoju nowej linii biznesowej,
  • prowadzenie negocjacji oraz zawieranie umów z dużymi Partnerami biznesowymi,
  • zarządzanie wynikami sprzedaży z wykorzystaniem mierników jakościowych.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz dwuletnie doświadczenie w utrzymywaniu długofalowych relacji biznesowych,
  • dobrze orientujesz się na rynku finansowym,
  • znajomość zagadnień związanych z księgowością i podatkami nie jest Ci obca,
  • cechują Cię: zdolności negocjacyjne, komunikacyjne, a także determinacja w dążeniu do realizacji ustalonych celów,
  • posiadasz wiedzę o nowoczesnych kanałach dystrybucji i ich wykorzystaniu w budowaniu biznesu,
  • wykazujesz się inicjatywą w aktywnościach pro sprzedażowych.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej jednym z liderów na rynku w branży finansowej,
  • benefity pozapłacowe, a także ciekawy system premiowy,
  • pracę w przyjaznym, niekorporacyjnym środowisku w gronie profesjonalistów,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość zbudowania nowego kierunku rozwoju marek oraz wpływania na kształt oferowanych produktów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku aplikacyjnego: