Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Bydgoszcz
    (85-006)

Praca na stanowisku Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy

Cała Polska

, Concept Plus

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy
Cała Polska

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)

Miejsce pracy: Burgwedel koło Hannoveru

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach. Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientów.

Już dziś możesz zostać jej częścią!

Zakres obowiązków:

● Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
● Skanowanie towarów
● Inwentaryzacja
● Ogólne prace magazynowe

Wymagania

Wymagania:

● Gotowości do pracy zmianowej
● Sprawnego zapamiętywania liczb
● Samodzielności, dokładności
● Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
● Doświadczenie na podobnym stanowisku
● Prawo jazdy mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:

● Różnorodny zakres obowiązków
● Nowoczesne miejsce pracy
● Wynagrodzenie w wysokości 10,15 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
● Pewny dojazd do Niemiec ze sprawdzonymi przewoźnikami za 50% ceny! (osoby przyjeżdżające własnym autem otrzymają także 50 % zwrotu kosztów wraz z 1. wypłatą)
● Komfortowe zakwaterowanie