Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Tarnów
    (33-100)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku BRYGADZISTA - MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ / BLACHARZ

Cała Polska

, Essa Group

BRYGADZISTA - MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ / BLACHARZ
Cała Polska

Opis stanowiska

OGŁOSZENIE O PRACĘ

ESSA CS Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą świadcząca usługi z zakresu budownictwa specjalistycznego zarówno w Polsce jak i krajach UE i EOG.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy przy realizacji projektów zagranicznych na terenie

 Belgii, Hiszpanii, Austrii, Niemiec, Danii, Czech oraz Szwecji na stanowisko:

GWARANTUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• darmowy przejazd, zakwaterowanie, dojazd, narzędzia i odzież roboczą,

• bardzo dobre warunki mieszkaniowe,

• pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych,

• kompleksowe wsparcie podczas zatrudnienia.

Prosimy o przesłanie CV oraz innych niezbędnych dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: praca@essagroup.eu

W temacie wiadomości proszę wpisać: „BRYGADZISTA - MONTER IZOLACJI”.

! UWAGA ! Przesyłając swoją aplikację prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) ESSA CS Sp. z o.o. (jako administratora danych osobowych) a także udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do ich poprawiania lub usunięcia na każdym etapie.”

Wymagania

WYMAGANIA:

• doświadczenie na podobnym stanowisku,

• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

• samodzielność przy montażu izolacji różnego typu i pracach blacharskich,

• posiadanie certyfikatu VCA/SCC – mile widziane,

• dobra organizacja pracy,

• sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• nadzór nad pracownikami, organizacja pracy podległej brygady,

• montaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych (rafinerie, elektrownie, stocznie, itd.),

• wykonywanie izolacji ciepło i zimnochronnych,

• prace blacharskie,

• przetwarzanie i obróbka materiałów izolacyjnych,

• wykonywanie pracy na wysokościach.